czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2671

Młodzież z Grecji u burmistrza

Kolejna grupa młodzieży z zagranicy spotkała się z burmistrzem Czechowic-Dziedzic Marianem Błachutem. W piątek 24 kwietnia gospodarz miasta podejmował uczniów z Grecji, przebywających w Czechowicach-Dziedzicach w ramach wymiany z młodzieżą z Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Janusza Kusocińskiego.

Młodzież z Grecji u burmistrza - 24.04.2015 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Goście z Grecji to uczniowie międzynarodowej szkoły w Atenach - International High School Elliniko, w której uczą się mieszkający w Grecji uchodźcy z 40 krajów świata. W Czechowicach-Dziedzicach przebywają z rewizytą. Wiosną ubiegłego roku, młodzież z czechowickiego GP 2 - w ramach programu wymiany Comenius - gościła bowiem w Atenach.

Spotkanie z Burmistrzem Marianem Błachutem było dla gości z Grecji i ich opiekunów pierwszym punktem z napiętego harmonogramu, dziesięciodniowego pobytu w Polsce. Ponieważ czeka ich jeszcze wiele atrakcji, gospodarz naszego miasta życzył im udanego i miłego pobytu w naszym kraju. Goście wymienili się z gospodarzem spotkania prezentami. Burmistrz Marian Błachut otrzymał grecką flagę.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.