czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 listopada 2005
  • wyświetleń: 902

Pijany wędkarz bez dokumentów

W czwartek czechowiccy policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Czechowic, który podejrzany jest o połów ryb w rzece, przy pomocy niedozwolonego sprzętu wędkarskiego.

Jak informuje bielska policja - uwagę policjantów patrolujących rejon ulicy Pionkowej zwrócił mężczyzna, który na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczął się dziwnie zachowywać.

Mężczyzna wyraźnie starał się uniknąć kontroli policjantów. Okazało się, że nie bez przyczyny – nie dość, że łowił ryby niedozwolonym sprzętem wędkarskim, to jeszcze nie posiadał żadnych dokumentów pojazdu, którym przyjechał na ryby.

Ryby, które złowił wpuszczono z powrotem do rzeki. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca był nietrzeźwy – miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu.

Amator wędkarstwa odpowie teraz przed Sądem Rejonowy w Pszczynie. Grozi mu kara grzywny lub pozbawienia wolności do 2 lat.

mot / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.