czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3210

Motocykliści w świetlicy "Zatoka"

Dwudziestu motocyklistów z klubu 1st South Poland Free Chapter odwiedziło dzieci z czechowickiej świetlicy profilaktyczno-wychowawczej "Zatoka". Motocykliści przywieźli dzieciakom prezenty, ale największym z nich było to, że z podopiecznymi świetlicy spędzili wolny czas.

Reklama

Motocykliści w świetlicy "Zatoka"
Motocykliści w świetlicy "Zatoka" - 06.2015. · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Dzieci zostały obdarowane prezentami ufundowanymi przez zmotoryzowanych gości. W podziękowaniu wręczyły motocyklistom własnoręcznie zrobione na zajęciach z grafiki komputerowej dyplomy. Kolejną atrakcją były wspólne zabawy z chustą animacyjną oraz odśpiewanie piosenki w języku francuskim z pokazywaniem, brawurowo poprowadzone przez Marię Januszewską, jedną z motocyklistek, która mocno zaangażowała się w organizację tego spotkania.

- Motocykliści przywieźli ze sobą uśmiech, wielkie serca i dobry humor. Wspólne grillowanie sprzyjało budowaniu wzajemnych więzi. Wielką niespodzianką dla dzieci była podarowana im przez zaprzyjaźnionych cyklistów trampolina, którą dyrektor klubu Adam Meus i jego żona Małgorzata przekazali gospodarzom "Zatoki". Dzieci w sposób szczególny upodobały sobie panią Małgorzatę Meus, którą nazwały ciocią Gosią i nie opuszczały jej do końca imprezy - mówi Joanna Raducka ze świetlicy "Zatoka".

Motocykliści w świetlicy "Zatoka" - 06.2015.
Motocykliści w świetlicy "Zatoka" - 06.2015. · fot. UM Czechowice-Dziedzice


W konkursie na rymowankę o motorach zwyciężyła Karolina tekstem: "motory - straszne potwory" i odebrała specjalną nagrodę. Na zakończenie spotkania jego uczestnicy przejechali motocyklami do pobliskiego parku miejskiego, gdzie odbył się slalom i przejażdżki z dziećmi.

- Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Marianowi Błachutowi za wyrażenie zgody na wykorzystanie terenu "Lasku" do przejazdów na motocyklach w tym dniu, co pozwoliło naszym podopiecznym na przeżycie niezapomnianych wrażeń, zaś Straży Miejskiej za zabezpieczenie imprezy na tym terenie" - dodaje Joanna Raducka.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.