Wiadomości

  • 3 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2737

Wypożyczalnia aut Wynajmijnas

Artykuł sponsorowany:

Nowa jakość w branży samochodów dostawczych i osobowych. Szukasz auta? Wypożyczalnia Wynajmijnas przyjdzie Ci z pomocą.

wynajmijnas


Wynajmijnas to nowość na rynku wynajmu samochodów dostawczych i osobowych w województwie śląskim. Specjalnością firmy jest niezwykle profesjonalne podejście do wszystkich klientów.

wynajmijnas
Hyundai i30 Kombi - jedno z aut dostępnych w wypożyczalnia Wynajmijnas


Wypożyczalnia oferuje niezwykle szybki i pozbawiony zbędnych formalności wynajem pojazdów. Co odróżnia Wynajmijnas. od konkurentów, to możliwość ekspresowego wypożyczenia samochodu w wyjątkowo okazyjnej cenie oraz brak wysokiej kaucji, która zwykle związana jest z tego typu transakcjami. Każdy pojazd oferowany przez Wynajmijnas charakteryzuje się pełną sprawnością. Systematyczne przeglądy są gwarancją zgodności z obowiązującymi normami technicznymi. Oferta wyróżnia się dużą różnorodnością. Przeznaczone na wynajem samochody dostępne są w wielu wariantach i modelach, a tym samym dostosowane do indywidualnych oczekiwań i preferencji wszystkich klientów.

wynajmijnas
Wypożyczalnia Wynajmijnas to możliwość ekspresowego wypożyczenia samochodu w wyjątkowo okazyjnej cenie


Potrzebny kierowca? Wynajmijnas znalazło rozwiązanie także tego problemu

Niezwykle ciekawym urozmaiceniem oferty jest możliwość wynajęcia kierowcy. Decydując się na wypożyczenia zarówno samochodu dostawczego, jak i osobowego, jedyne o czym musisz pamiętać to wybór interesującego Cię modelu czy terminu. Firma świadczy bowiem także usługę wynajmu pojazdu wraz z doświadczonym kierowcą.

Wynajmij i podziel się kosztami!

Firma proponuje klientom niespotykaną dotąd na rynku możliwość, a mianowicie udostępnienie wolnego miejsca w wypożyczonym samochodzie osobowym czy dostawczym kolejnym osobom. Wystarczy, że każdy z wypożyczających pojazdy, planując swą podróż, w celu zmniejszenia kosztów przewozu doda ogłoszenie na specjalnie do tego stworzonej grupie na portalu społecznościowym. Grupa ta jest odpowiednim miejscem dla wszystkich wynajmujących, a także osób poszukujących możliwości przejazdu czy też przesyłki towarów.

Dbałość o najwyższą jakość usług i ciągły rozwój to znaki rozpoznawcze Wynajmijnas. By otrzymać ofertę dostosowaną do wszystkich indywidualnych potrzeb i preferencji, zadzwoń już dziś pod numer +48 887 384 444 lub odwiedź stronę internetową http://www.wynajmijnas.pl