czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2113

Odzyskano skradzione motorowery

Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież dwóch motorowerów. Mundurowi odzyskali skradzione jednoślady, które zwrócono już właścicielom. Za przestępstwa te zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat za kratami.

Reklama

Policjanci pracowali nad sprawą kradzieży motorowerów, które ginęły ostatnio z prywatnych posesji. Ustalili, że związek z tymi kradzieżami może mieć dobrze im znany mieszkaniec powiatu bielskiego. Wkroczyli na jego posesję, gdzie w czasie przeszukania odnaleźli motorower, który sprawca skradł końcem lipca w Czechowicach-Dziedzicach. Drugi z jednośladów został odnaleziony w zaroślach, nieopodal jego posesji. Właściciele oszacowali wartość skradzionego mienia na kwotę blisko 5.000 zł.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Przed dwoma tygodniami był notowany za podobne czyny. Wówczas śledczy odzyskali i zabezpieczyli zrabowane przez niego dwa skutery. Za kradzieże te zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.