Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2015
  • 26 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 8226

WakePark ruszył na dobre

Po zeszłorocznym falstarcie goczałkowicki WakePark na stawie Maciek ruszył na dobre. Miejsce to stało się popularnym miejscem wakacyjnych spotkań ze względu szereg atrakcji - wakeboarding, zajęcia z jogi, stand up paddle, czy też kameralne imprezy!

WakePark Goczałkowice-Zdrój
Wakeboarding polega na płynięciu po powierzchni wody na desce, trzymając się liny ciągnionej przez łódź lub za pomocą wyciągu. Wakeboarding powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu. · fot. fanpage WakePark Goczałkowice-Zdrój


Osoby poszukujące adrenaliny mogą spróbować swoich sił na wyciągu lub skimbordzie. Do wyboru są dwa rodzaje wyciągów o długości 180 i 200 metrów z przeszkodami. Nad wszystkimi zajęciami czuwają instruktorzy. Organizatorzy zachęcają również do stand up paddle.

WakePark Goczałkowice-Zdrój
WakePark Goczałkowice-Zdrój · fot. fanpage WakePark Goczałkowice-Zdrój


Stand up paddleboarding to nic innego jak wiosłowanie na stojąco. Jest to nowatorski sposób spędzania wolnego czasu nad wodą. Polega na połączeniu tradycyjnej deski surfingowej z wiosłem. Zaletą stad up paddle jest brak ograniczeń wiekowych i kondycji fizycznej użytkowników.

WakePark Goczałkowice-Zdrój
WakePark Goczałkowice-Zdrój · fot. fanpage WakePark Goczałkowice-Zdrój


Dla pozostałych WakePark oferuje zajęcia jogi i możliwość wypożyczenia kajaków czy rowerków wodnych. Dodatkowymi atrakcjami są okolicznościowe koncerty, a także wydarzenia jak "Girls on wake" oferujące kursy dla kobiet. Na terenie WakeParku znajduje się również mini plac zabaw dla najmłodszych.

WakePark Goczałkowice-Zdrój · fot. fanpage WakePark Goczałkowice-Zdrój


Założycielem Centrum Rekreacji Wodnej WakePark jest bielska firma Cech-Pol, która wydzierżawiła teren stawu na 10 lat. Rezerwacji do skorzystania z wyciągu można dokonywać na stronie www.wakego.pl. Dla stałych klientów przewidziane są również karnety.

Lokalizacja WakePark Goczałkowice-Zdrój

Fanpage: http://www.facebook.com/pages/WakePark-Goczałkowice-Zdrój/318785734937261

KR / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.