Reklama

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2015
  • 31 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 8395

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach

Do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych (Toyota Yaris, Volkswagen Passat i Opel Zafira) doszło w niedzielę wieczorem około godziny 20.00 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z ulicą Uzdrowiskową w Goczałkowicach-Zdroju. Ranne zostały dwie osoby.

wypadek
Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 30.08.2015, godz. 21.05 · fot. pless.pl


Jak informuje st.asp. Karolina Błaszczyk, rzecznik pszczyńskiej policji, według pierwszych ustaleń policjantów 81-letni pszczynianin, kierowca Toyoty Yaris wyjeżdżał z ulicy Uzdrowiskowej w kierunku Pszczyny. W tym momencie uderzył w Volkswagena Passata, kierowanego przez 54-letniego mieszkańca Pszczyny, który poruszał się lewym pasem w kierunku Bielska-Białej. Siłą odrzutu VW uderzył w jadącego prawym pasem w kierunku Pszczyny Opla Zafirę (kierowała nim 39-letnia mieszkanka Góry).

W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby: kierowca i pasażerka Toyoty. Obydwoje z obrażeniami głowy i klatki piersiowej zostali przewiezieni do szpitala.

LokalizacjaNa skutek wypadku na drodze krajowej nr 1 w kierunku Pszczyny utworzył się duży korek. Na przejazd kierowcy musieli czekać do kilkudziesięciu minut.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.