Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2015
  • 12 września 2015
  • wyświetleń: 13054

Seria wypadków na DK-1

Do bardzo poważnego wypadku doszło w piątek rano na drodze krajowej nr 1 na wysokości Promnic w Kobiórze, gdzie zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Jeszcze w tym samym dniu, na tym samym odcinku, doszło do kolejnego wypadku!

Wypadek dwóch samochodów ciężarowych w Kobiórze - 11.09.2015 · fot. KP PSP Pszczyna


Rano na "jedynce" przed Tychami zderzyły się ciężarowe Renault oraz Mercedes. Kierowcą pierwszego pojazdu był 59-letni mieszkaniec Gliwic. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Poszkodowana jest także pasażerka. Drugim pojazdem kierowali najprawdopodobniej obywatele Macedonii. W wyniku wypadku zamknięte przez kilka godzin były w kierunku Tychów obydwa pasy, a w kierunku Pszczyny jeden.

Wypadek, Kobiór, DK-1
Wypadek na DK-1 · fot. facebook.com/bielskiedrogi


W piątek doszło jeszcze do kolejnego wypadku na drodze krajowej nr 1 w Kobiórze, tym razem na pasie w kierunku Pszczyny. 42-letni kierowca ciężarówki, mieszkaniec Libiąża, zderzył się z jadącymi przed nim: Fiatem Seicento, którym kierował 22-letni mieszkaniec Brennej, Toyotą Corollą kierowaną przez 33-letnią tyszankę, VW Sharanem, którym jechał 45-letni mieszkaniec Żywca i Kią Sportage, którą podróżował 57-letni mieszkaniec Będzina. W wypadku ucierpieli pasażerowie Volkswagena i pasażer Fiata. W tym przypadku również niezbędna była pomoc pogotowia lotniczego. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi w chwili wypadku.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.