
Wiadomości
- 3 sierpnia 2015
- wyświetleń: 2310
Platforma odkrywa swoje karty
Platforma Obywatelska częściowo ujawniła swoje listy wyborcze. W okręgu bielskim nie ma sensacji -"jedynkę" po raz kolejny otrzymała posłanka Mirosława Nykiel.

Poznaliśmy pierwszą piątkę listy Platformy Obywatelskiej w jesiennych wyborach parlamentarnych. "Lokomotywą" wyborczą PO w okręgu bielskim jest bez zmian posłanka Mirosława Nykiel. Na kolejnych miejscach na liście Platformy Obywatelskiej znajdują się kolejno: poseł Sławomir Kowalski, posłanka Małgorzata Pępek, posłanka Aleksandra Trybuś - Cieślar oraz dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku Grzegorz Kotowicz.
Cztery lata temu w wyborach do Sejmu Platforma Obywatelska zdobyła pięć z dziewięciu mandatów w okręgu bielskim. Tegoroczne wybory parlamentarne zostały zarządzone przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego na 25 października 2015 roku.
ZOBACZ TAKŻE

Incydent wyborczy w Kaniowie. Uszkodzono plakat jednego z kandydatów

Gorący tematKarol Nawrocki nowym Prezydentem RP. Jak głosowała nasza gmina? Szczegóły

Wybory w Bronowie inne, niż w gminie i całym kraju. Inne podium i wysoka frekwencja

Jak głosowano na Rafała Trzaskowskiego, Karola Nawrockiego i Sławomira Mentzena? Dane z gminy

Trzaskowski przed Nawrockim i Mentzenem. Jak zagłosowała gmina Bestwina?

Rafał Trzaskowski wygrywa także w powiecie bielskim. Wyniki
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.