Reklama

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1761

Koperski "jedynką" w naszym okręgu

Przemysław Koperski będzie otwierał bielską listę Zjednoczonej Lewicy w wyborach do Sejmu. Taką decyzję podjęły władze krajowe koalicyjnego komitetu.

W weekend Przemysław Koperski opublikował na Facebooku wpis, z którego wynikało, że polityk otrzyma pierwsze miejsce na bielskiej liście Zjednoczonej Lewicy w wyborach do Sejmu. Potwierdzał to również fakt, iż Tomasz Kalita, który był przymierzany do "jedynki" w Bielsku-Białej, został przesunięty do okręgu gliwickiego.

Loading...


W poniedziałek polityk Sojuszu Lewicy Demokratyczniej potwierdził w rozmowie z naszym portalem, że został obdarzony przez krajowe władze Zjednoczonej Lewicy zaufaniem i wystartuje w wyborach z pierwszego miejsca w bielskim okręgu.

- Pełną listę poznamy za kilka dni. Chciałbym, żeby nasza lista była bardzo atrakcyjna i taką listę za kilka dni przedstawię. Będzie to dynamiczny zespół wsparty doświadczeniem parlamentarzystów. Nazwiska kilku polityków będą pozytywnym zaskoczeniem dla mieszkańców - mówi Przemysław Koperski.

koperski
Przemysław Koperski podczas posiedzenia Rady Krajowej SLD


Pełną listę kandydatów Zjedocznonej Lewicy w bielskim okręgu poznamy w przyszłym tygodniu.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.