Reklama

Wiadomości

  • 19 września 2015
  • 20 września 2015
  • wyświetleń: 3766

Ruszył serwis wybory.czecho.pl

25 października odbędą się wybory parlamentarne. By przybliżyć naszym czytelnikom sylwetki kandydatów oraz zasady i statystyki dotyczące głosowania, uruchomiliśmy serwis wybory.czecho.pl.

wybory


W jednym miejscu - pod adresem www.wybory.czecho.pl - będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach związanych z wyborami na terenie naszego okręgu wyborczego nr 27. Już teraz można przeczytać kilkadziesiąt artykułów o tematyce wyborczej.

Serwis wybory.czecho.pl przedstawia pełne listy kandydatów do Sejmu oraz Senatu z wszystkich komitetów wyborczych. Każdy kandydat ma założone indywidualne konto, dzięki czemu będzie mógł wprowadzić informacje o swojej osobie, dodać zdjęcie i swój program wyborczy.

Informacja dla komitetów i kandydatów

Każdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach do Sejmu (okręg nr 27) i Senatu (okręg nr 78), może bezpłatnie pod adresem http://www.wybory.czecho.pl przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty. Profile kandydatów wyświetlają się także automatycznie w serwisach wyborczych portalu pless.pl (Pszczyna) i bielsko.info (Bielsko-Biała).

Dane do zarządzania komitetem i kandydatami zostaną wysłane do wszystkich komitetów. W przypadku braku tych danych prosimy o kontakt z redakcją portalu czecho.pl. Kontakt pod numerem 32 212-88-93 (poniedziałek-piątek w godz. 8-16) lub mailowy - redakcja@czecho.pl.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.