Wiadomości

  • 22 września 2015
  • 25 września 2015
  • wyświetleń: 3776

Ich pasja to skoki spadochronowe

Mieszkają w pobliskich miejscowościach, lubią spędzać ze sobą czas, a co najważniejsze łączy ich wspólna pasja - skoki spadochronowe.

skoki spadochronowe
Grupa GFI skacze ze spadochronem w Polsce i za granicą. · fot. youtube.com


- Jesteśmy grupą ludzi mieszkających w okolicy Bielska-Białej, m.in. Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Bielsko-Biała, Jasienica. Zajmujemy się skokami spadochronowymi, jak również próbujemy swoich sił w innych sportach ekstremalnych. Poznaliśmy się w Aeroklubie Bielsko-Bialskim, gdzie każdy z nas skończył kurs spadochronowy i od tego czasu trzymamy się razem - mówi Damian, jeden ze skoczków.

Członkowie grupy GO for it skaczą nie tylko w Polsce, ale również za granicą: w Czechach, Słowacji oraz na Litwie. Zachęcamy do obejrzenia filmiku z ich ostatniego zagranicznego wyjazdu.Wszystkich chętnych do śledzenia poczynań grupy zapraszamy na fanpage na Facebooku: http://www.facebook.com/GFIteam

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.