czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1227

Rekor odwiedzin na czecho.pl

Reklama

Rekor odwiedzin na czecho.pl
Słupek odwzorowujący liczbę odwiedzin portalu czecho.pl od 23 do 27 grudnia


W środę 28 grudnia słupek odwzorowujący odwiedziny portalu czecho.pl wskazał liczbę 1669 wejść. Za ten rekord wszystkim internautom serdecznie dziękujemy. Systematycznie wzrastające odwiedziny motywują nas do jeszcze większej pracy. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia.

Przede wszystkim czeka nas przebudowa portalu. Czecho.pl w obecnej szacie graficznej funkcjonuje już ponad 3 lata. Co prawda stopniowo jest modyfikowany, jednak zasadnicza struktura pozostała bez zmian. Przypomnijmy, że czecho.pl jest pierwszym czechowickim portalem. W czerwcu 2006r. będzie obchodzić już swoje 4-te urodziny.

Mamy także na celu promować czechowickie firmy na szerszą skalę, w związku z tym zakupiliśmy domenę www.czechowice.biz, która ma być wizytówką firm gminy Czechowice-Dziedzice. Projekt czechowice.biz ruszy już w lutym. Od samego początku będzie promowany wśród miast ościennych (Tychy, Pszczyna, Bielsko, Cieszyn), oczywiście za pomocą adekwatnych lokalnych portali.

Internauci niezainteresowani sferą biznesową też powinni być zadowoleni. Klub czecho.pl już działa od ponad miesiąca. Wkrótce klubowicze nie tylko będą mogli pod swoim „nickiem” brać udział w dyskusji na forum, ale także będą mogli dodawać pozdrowienia, drobne ogłoszenia itp. bez weryfikacji administratora. Dodatkowo na swoją skrzynkę będą mogli otrzymywać interesujące ich oferty pracy, wynajmu nieruchomości itp. Szczegóły podamy wkrótce.

Wracając do odwiedzin portalu czecho.pl, przedstawiona liczba 1669 stanowi liczbę wejść na stronę główną czecho.pl. Oczywiście ktoś mógł wejść dwa razy w ciągu pół godziny, dlatego też wprowadziliśmy bardziej szczegółowe statystyki, odzwierciedlające liczbę wizyt.

Wizyta traktowana jest jako wejście na stronę główną portalu z danego adresu IP, liczona tylko raz na pół godziny. Inaczej mówiąc - ktoś kto wjedzie na portal czecho.pl 5 razy w ciągu pół godziny, liczony jest tylko raz (jedna wizyta).

Taka statystyka ma też swoje wady, gdyż np. kafejka internetowa, czy też niektóre prywatne lokalne sieci, mają przypisany stały adres IP. Tak więc mimo tego, że w ciągu pół godziny na czecho.pl wchodzi 15 różnych osób, korzystających z różnych komputerów, zliczamy ich wejścia tylko jako jedną wizytę. Takich wizyt wspomnianego 28 grudnia było 1012.

Podsumowując - dziękujemy.

mot / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.