czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 listopada 2015
  • 6 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1853

V Targi Edukacyjne Powiatu Bielskiego

W Zespole Szkół Technicznych i Licealnych im.St.Staszica w Czechowicach - Dziedzicach 3 grudnia odbyły się V Targi Edukacyjne Powiatu Bielskiego.

Targi Edukacyjne w Czechowicach - Diedzicach - 03.12.2015 · fot. Alina Macher / Powiat Bielski


W tym roku targi zgromadziły 18 wystawców: publiczne i prywatne uczelnie wyższe oraz szkoły policealne, głównie z terenu województwa śląskiego oraz dwie uczelnie z Warszawy i Wrocławia. I jak zawsze prezentowały szeroką ofertę studiów i kierunków podyplomowych, nowe kierunki kształcenia, autorskie programy nauczania i ofertę spędzania wolnego czasu.

Studenci zachęcali młodszych kolegów do wybrania swojej uczelni. Cierpliwie tłumaczyli korzyści z wyboru konkretnej uczelni zwłaszcza pod kątem planowania przyszłości i wyboru ścieżki kariery zawodowej. W tej dziedzinie wyróżniali się zwłaszcza studenci z bielskiej ATH i z Uniwersytetu Śląskiego.

Patronat medialny nad imprezą objął serwis internetowy: kierunkistudiow.pl, a jego organizatorem była firma Imprezatorzy pod kierownictwem Piotra Łapy.

Targi zwiedził również członek Zarządu Powiatu Stanisław Pięta, który zapoznał się z prezentowanymi ofertami uczelni i sposobem ich promocji wśród uczniów czechowickich szkół ponadgimnazjalnych.

Alina Macher, źródło: Powiat Bielski

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.