czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 stycznia 2016
  • wyświetleń: 3900

Traugutta walczy o dofinansowanie

Jedna inwestycja na drogach naszej gminy znalazła się na ostatecznej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie w ramach "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019". To przebudowa drogi powiatowej nr 4454S (ul. Traugutta) - część I.

Z końcem 2015 roku wojewoda śląski przekazał ministrowi infrastruktury i budownictwa ostateczną listę rankingową wniosków o dofinansowanie złożonych w ramach "Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019". Lista będzie obowiązywała po zatwierdzeniu przez ministra (najpóźniej do 20 stycznia).

Na liście znalazło się 101 projektów na łączną kwotę dofinansowania z budżetu państwa ponad 141 mln zł. Limit środków z budżetu państwa dla województwa śląskiego w 2016 roku wynosi 54.286.192 zł. Każdy z wnioskodawców, który złożył zastrzeżenia do oceny merytorycznej, otrzyma indywidualną informację wraz z uzasadnieniem o sposobie rozpatrzenia zastrzeżeń.

Przebudowa drogi powiatowej nr 4454S ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach - część I znalazła się na 10. miejscu wśród 36 wniosków. Lista projektów zakwalifikowanych do dofinansowania zostanie ogłoszona do końca stycznia.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.