Reklama

Wiadomości

  • 6 lutego 2016
  • wyświetleń: 5000

Przedszkolu 9: Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to wyjątkowo miła uroczystość w naszym przedszkolnym kalendarzu. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym co najlepsze, to oni nas wyjątkowo kochają, wspierają, rozpieszczają.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym nr 9 · fot. Agata Czuk nauczyciel PP9


Dzieci potrzebują czułości, ciepła i cierpliwości babci i dziadka, zaś dziadkowie - dziecięcej energii, radości i uśmiechu. "Radością wypełnimy Wam cały rok..." takimi oto słowami 21 stycznia witały swoje babcie i swoich dziadków kochające wnuczęta z Przedszkola Publicznego nr 9 na uroczystości przedszkolnej, która po raz kolejny dzięki uprzejmości dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych, pana Bogdana Szarego odbyła się w auli tamtejszej szkoły. Licznie przybyłych na uroczystość gości powitała pani dyrektor Alicja Gach, składając zarazem serdeczne życzenia zdrowia, radości pomyślności na co dzień, a przede wszystkimi pociechy ze wspaniałych wnuków. Przedszkolaki starały się jak najlepiej zaprezentować wszystkie "niespodzianki" przygotowane dla najmilszych gości: pełne ekspresji tańce, zabawne wiersze przeplatane piosenkami.

Wszystkie babcie i dziadkowie z dumą obserwowali występy przedszkolaków, nie kryjąc przy tym wzruszenia i radości ze swoich ukochanych wnucząt. Na zakończenie wszystkie wnuki najgłośniej jak tylko mogły odśpiewały dla Babci i Dziadka najpiękniejsze życzenia "Wiosna, lato, jesień, zima w każdy czas, wszystkie wnuki kochają Was!" po czym wręczyły wykonane laurki i prezenty. Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku dla miłych gości w postaci ciasta i ciasteczek tradycyjnie już przygotowanych wcześniej przez przedszkolaki. W tym miejscu serdeczne podziękowania kierujemy również pod adresem rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w pomoc w przygotowaniu poczęstunku, obsłudze uroczystości oraz organizacji towarzyszącej jej loterii fantowej. Taki dzień pełen wzruszeń, radości, uśmiechu z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno dziadków jak i dzieci.

Agata Czuk, Publiczne Przedszkole nr 9

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.