Wiadomości

  • 13 lutego 2016
  • 14 lutego 2016
  • wyświetleń: 3922

Święto Zakochanych w Czechowicach

Za nami:

Dzień Zakochanych to niezwykłe święto, podczas którego można w wyjątkowy sposób okazać ukochanej osobie, jak wiele dla nas znaczy. Przygotowaliśmy dla Was propozycje, jak można uczcić ten niezwykły dzień.

Osobom, które pragną spędzić Walentynki w spokojnym, a zarazem romantycznym miejscu proponujemy wyjście do Dworku Eureka. W sobotę o godzinie 18.00 będzie można zjeść kolację walentynkową i połączyć ją z zabawą taneczną.

Walentynki można jednak spędzić w inny sposób. Proponujemy wyjście do czechowickiego Multikina, w którym w najbliższy weekend zaprezentowane zostaną dwie nowości filmowe, w tym komedia o poszukiwaniu drugiej połówki pt. "Jak to robią single". Ciekawym pomysłem jest także wyjście na koncert do Bielskiego Centrum Kultury. Musicalowych piosenek (przede wszystkim o miłości), będzie można posłuchać w znakomitym wykonaniu w niedzielę, 14 lutego.

Bogatą walentynkową ofertą pochwalić się może także Pszczyna. Romantyczne propozycje przygotowały restauracje oraz kawiarnie. Ciekawym pomysłem jest także wyjście na koncert. W Hotelu Imperium wystąpi zespół Domowe Melodie, a w Pivnicy będzie można usłyszeć na żywo Marcina Staszka. Więcej propozycji z Pszczyny można znaleźć na portalu pless.pl.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.