Wiadomości

  • 18 lutego 2016
  • 19 lutego 2016
  • wyświetleń: 2266

Posypały się mandaty dla kierowców

W czwartek policjanci z bielskiej drogówki prowadzili działania "Truck & Bus". W czasie akcji mundurowi szczególnie bacznie przyjrzeli się kierowcom autokarów i samochodów ciężarowych. Skontrolowali blisko 140 pojazdów, z których 4 nie zostały dopuszczone do dalszej jazdy.

Bielscy policjanci przeprowadzili wczoraj działania "Truck& Bus". Mundurowi szczególnie bacznie przyjrzeli się kierowcom autokarów i samochodów ciężarowych. W akcji wzięło udział 28 policjantów oraz inspektorzy ITD. Stróże prawa skontrolowali blisko 140 pojazdów, w tym 91 samochodów ciężarowych.

W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci zakwestionowali stan techniczny 16 pojazdów, które nie odpowiadały wymaganiom, z czego 4 nie zostały dopuszczone do dalszej drogi. Zatrzymano również 8 dowodów rejestracyjnych. W trakcie działań policjanci za ujawnione wykroczenia nałożyli na kierujących 60 mandatów.

aka / czecho.pl

źródło: KWP Katowice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.