czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 marca 2016
  • wyświetleń: 1738

PENCIL - kursy rysunku, Adobe...

Artykuł sponsorowany:

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak to jest, że niektóre budynki sięgają niemalże chmur, a stabilnie utrzymują się na powierzchni ziemi? Kto stoi za grafiką do gier komputerowych i jak to się dzieje, że animowane postaci coraz bardziej przypominają żywe osoby? A może próbowałeś rozgryźć dlaczego korkociąg do wina ma taki, a nie inny kształt? Jeśli jeszcze do tego nie doszedłeś koniecznie odwiedź pracownię PENCIL, w której z pomocą prowadzących znajdziesz odpowiedź na te i wiele innych pytań.

pencil


Dobrą okazją do pierwszej wizyty jest zbliżający się Dzień Otwarty Kursów Projektowych PENCIL, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (tj. 6 marca 2016) w pracowni usytuowanej w ścisłym centrum Bielska-Białej na Placu Chrobrego 1.

Wydarzenie to jest skierowane do osób w każdym wieku - zarówno do tych, które dopiero planują zdawać na wydziały projektowe, jak i do osób po prostu chcących poznać narzędzia do projektowania graficznego 2D oraz 3D.

Jednego dnia odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertami oraz wymaganiami rekrutacyjnymi uczelni (Wydziały Architektury oraz Akademie Sztuk Pięknych) oraz zobaczyć od zaplecza jak wygląda projektowanie. Oprócz wykładów odbędą się również warsztaty pozwalające sprawdzić na własnej skórze jak ciekawym zajęciem jest projektowanie.

Dzięki uczestnictwu eksperta firmy Autodesk zaprezentowane zostaną możliwości najpopularniejszych programów do projektowania 3D takich jak 3ds Max, AutoCAD i Revit. Osoby biorące udział w wykładzie dowiedzą się między innymi jak legalnie i całkiem za darmo uruchomić powyższe programy i zacząć z nich korzystać. Ostatni z wykładów poświęcony będzie programom Adobe takim jak Photoshop, Illustrator i InDesign. Uczestnicy poznają różnice pomiędzy programami oraz zobaczą jak przebiega proces tworzenia materiałów reklamowych.

Dzień otwarty to doskonała okazja dla wszystkich osób myślących o karierze projektowej lub chcących poszerzyć swoje umiejętności z zakresu projektowania. Jest to również okazja do poznania prowadzących zajęcia oraz dołączenia do grona kursantów.

Przełom lutego/marca, to czas kiedy rozpoczyna się nowy semestr w szkołach oraz na uczelniach - to dobry czas aby rozpocząć przygotowania do egzaminów oraz wziąć udział w szkoleniu. Pamiętajcie! Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć przygodę z projektowaniem!


PROGRAM:

10:00
  • Studia na wydziałach architektury i ASP. (Wykład)

Dyskusja z udziałem studentów i absolwentów
wydziałów projektowych.

12:00
  • Rytm w architekturze / Kompozycje 3D. (Warsztaty)


15:00
  • Modelowanie, animacja, wizualizacja w programach

Autodesk - 3ds Max, Autocad, Revit. (Wykład)

17:00
  • Projektowanie grafiki użytkowej w programach

Adobe - Photoshop, Illustrator, InDesign. (Wykład)


Miejsce:
Pracownia PENCIL - Bielsko-Biała, Plac Chrobrgo 1
(nad szkołą tańca Libere)

Zgłoszenia:
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie obecności.
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem kontakt@kursypencil.pl
oraz pod numerem telefonu - 504 728 325

Więcej informacji:
www.kursypencil.pl
www.facebook.com/kursypencil