czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 marca 2016
  • 16 marca 2016
  • wyświetleń: 1973

Kolejne utrudnienia na DK-1

Za nami:

W dniach od 16 do 18 marca prowadzone na drodze krajowej nr 1 na wysokości Pszczyny będą prowadzone prace związane z wymianą uszkodzonych wypełnień ekranów akustycznych.

DK1. droga, jedynka, utrudnienia, wycinka
Na DK-1 czekają nas kolejne utrudnienia. · fot. pless.pl


W celu ograniczenia uciążliwości dla kierowców prace te prowadzone będą w godzinach wieczornych (od godz. 20.00 do godz. 6.00). Roboty potrwają trzy noce. W czasie prowadzonych prac jezdnia w kierunku Bielska-Białej zostanie zawężona do jednego pasa ruchu i ruch w kierunku Bielska odbywać się będzie lewym pasem.

Ponadto od dnia 16 marca przy jezdni w kierunku Katowic planowany jest również remont chodnika połączony z wymianą skorodowanych wypełnień ekranów. Robotami objęty zostanie odcinek drogi od skrzyżowania z ul. Hallera do skrzyżowania z ul. Męczenników Oświęcimskich. Na tym odcinku jezdnia w kierunku Katowic również zawężona zostanie do jednego pasa ruchu. W tym przypadku z uwagi na specyfikę oraz duży zakres prac, roboty potrwają do 31 maja i prowadzone będą w ciągu dnia.

W okresie prowadzonych robót Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach Rejon w Pszczynie zaleca kierowcom poruszającym się na trasie Bielsko-Biała - Katowice objazd drogą ekspresową S-1 w kierunku Skoczowa, dalej DK-81 na Katowice. W Pszczynie objazdu można dokonać na skrzyżowaniu z ul. Bielską drogą wojewódzką Nr 933 kierunek Strumień i Żory (ul. Bielską i Żorską), dalej Obwodnicą Pszczyny w kierunku Katowic do DK-1.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.