Wiadomości

  • 15 marca 2016
  • 18 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 14619

Kolejne starcie w Strefie Mega Mocy na Placu JP II - zdjęcia i wideo

W sobotę, 16 kwietnia o godzinie 13.00 "Pociąg do Stacji Forma" autorski projekt Elżbiety Zarębskiej zatrzymał się na Placu Jana Pawła II w Strefie Mega Mocy, gdzie uczestnicy walczyli o tytuł Najsilniejszej i Najsilniejszego.Organizatorem zawodów była Elżbieta Zarębska, współorganizatorzy to: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice. Sędzią głównym był Grzegorz Leski, a wsparcia sędziowskiego udzielił Damian Kulig - wielokrotny mistrz Polski i Europy.

Kolejne starcie w Strefie Mega Mocy na Placu Jana Pawła II - 16.04.2016 · fot. Elżbieta Zarębska


Elżbieta Zarębska dziękuje wszystkim zawodniczkom i zawodnikom biorącym udział w "Starciu w Strefie Mega Mocy". Szczególne podziękowania kieruje do Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz do Urzędu Miasta za dużą pomoc w organizacji imprezy. Natomiast sędziemu Grzegorzowi Leski i Damianowi Kulig dziękuje za opiekę sędziowską nad zawodami.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z ubiegłorocznej edycji zawodów.

Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy - Pociąg do Stacji Forma · fot. Elżbieta Zarębska

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fitness Park" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fitness Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fitness Park" podaj