czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2016
  • 11 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3181

Od poniedziałku prace na ul.Traugutta

Za nami:

Od poniedziałku 11 kwietnia od modernizacji sieci wodociągowej rozpocznie się przebudowa ulicy Traugutta (na odcinku od ul. Narutowicza do budynku nr 50 przy ul. Traugutta).

Reklama

Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach, przebudowany zostanie wodociąg magistralny śr. 315 mm na odcinku objętym etapem pierwszym czyli ok. 550 mb, wraz z niezbędnymi przełączeniami i osprzętem. Prace w większości wykonywane będą po trasie starego wodociągu, w chodniku po prawej stronie ul. Traugutta patrząc od wiaduktu na torami PKP w kierunku kopalni. Przewidywane są również przejścia poprzeczne przez ul. Traugutta.

Prowadzone prace mogą spowodować chwilowe utrudnienia w przejazdach ul. Traugutta, utrudnienia w dojazdach do posesji oraz przerwy w dostawie wody.Przewidywany termin zakończenia prac przebudowy wodociągu szacowany jest na lipiec 2016 roku. Prace instalacyjne połączone będą z przebudową i modernizacją chodników oraz nawierzchni drogi ul. Traugutta.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.