czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2016
  • 24 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 4599

W niedzielę cykliści przejadą przez Czechowice

Za nami:

Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów organizuje 40. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej, który odbędzie się 24 kwietnia. Półmetek rajdu przewidziano na czechowickim MOSiR-ze.

Reklama

Rajd podzielony jest na dwa etapy z półmetkiem na Stadionie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach. I etap rozpocznie się o godzinie 9.30 i wyruszy z Placu Ratuszowego w Bielsku-Białej ulicami: Ratuszową - 11-go Listopada - Cechową - Wałową - Gazowniczą - Grażyńskiego oraz drogą dla rowerów wzdłuż rzeki Białej - Konwojową - Grażyńskiego - Orzeszkowej - Legionów - Zawiłą - Chmielną - Lipowską - Pasieki - Kopernika - Łukasiewicza do stadionu MOSiR.

Natomiast II etap Rajdu ruszy o godzinie 12.30 ze stadionu MOSiR ulicami: Łukową - Legionów - Bestwińską - Dworcową - Pocztową - Rzeczną - Komorowicką - Orzeszkowej - Grażyńskiego - Konwojową - Grażyńskiego oraz drogą dla rowerów wzdłuż rzeki Białej - Grażyńskiego - Kwiatkowskiego - Komorowicką - Dmowskiego - Sempołowskiej - Leszczyńską - Mostem druha Piekiełko - Bystrzańską - Olszówki - Młodzieżową - Bliską do mety na wjazd na teren ZIAD-u.

W związku z organizacją rajdu mogą nastąpić utrudnienia w komunikacji miejskiej i częściowe ograniczenia ruchu drogowego pojazdów.


Szczegółowe informacje na temat imprezy, a także regulamin i zapisy dostępne są na stronie: www.btcbb.pl. Współorganizatorami imprezy są Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Gmina Czechowice-Dziedzice.

40. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.