czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 4236

Zmiana warty w Towarzystwie Przyjaciół Czechowic-Dziedzic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Od wtorku 19 kwietnia Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic ma nowego prezesa - Jacka Cwetlera. Po 25-latach kierowania Towarzystwem, ze stanowiska ustąpił prezes Erwin Woźniak.

Reklama

Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic
Na zdjęciu nowy i ustępujący prezes Towarzystwa. · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic odbyło się w siedzibie Izby Regionalnej, mieszczącej się w Miejskim Domu Kultury. Po ćwierćwieczu kierowania Towarzystwem, prezes Erwin Woźniak - ze względu na wiek - postanowił nie kandydować na kolejną kadencję.

Nowym prezesem Towarzystwa został Jacek Cwetler, kustosz Izby Regionalnej, historyk i muzeolog. Do zarządu weszli także dr Edelgarda Fołtyn, Stanisław Zagól - jako wiceprezesi oraz m.in.: Ewa Kmiecik-Wronowicz, Tadeusz Janik, Jerzy Giza oraz Alojzy Biernat. Kadencja nowego prezesa potrwa dwa lata.

Serdecznie gratulujemy Panu Jackowi Cwetlerowi i jednocześnie dziękujemy ustępującemu prezesowi, Panu Erwinowi Woźniakowi, za 25-lat kierowania pracami Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj