Wiadomości

  • 7 maja 2016
  • wyświetleń: 4058

Odwiedź sklep skatingowy Asport i zabierz całą rodzinę na rolki!

Artykuł sponsorowany:

Masz dość tego, że Twoje dziecko całymi dniami siedzi przy laptopie? A może Ty i Twoja druga połowa doszliście do wniosku, że cała rodzina powinna żyć zdrowiej i bardziej aktywnie? Niestety, sporo dyscyplin sportowych nie nadaje się do tego, by zaangażować w nie wszystkich bliskich - z jednym wyjątkiem, a jest nim: jazda na rolkach! Warto z tego skorzystać tym bardziej, że z myślą o fanach skatingu powstał sklep Asport - największy wybór markowych rolek w całym regionie!

asport


Chcesz, by Twoje dziecko pokochało skating? Zacznij jeździć i daj dobry przykład!A zaglądając do sklepu skatingowego Asportu dowiesz się wszystkiego na temat potrzebnego sprzętu i oczywiście od razu można się tam w niego zaopatrzyć. Na początku każdy znajdzie rolki dla siebie, później zaczniecie jeździć, a następnie przyjdzie czas na wszystkie inne zalety z tego wynikające: wyjątkowy czas spędzany wspólnie z rodziną, lepsza kondycja, szybszy metabolizm, poprawa koordynacji ruchów, smukła sylwetka i wiele, wiele więcej! A dzieci dodatkowo będą mogły się zwyczajnie bezpiecznie wyszaleć, by potem zasnąć z uśmiechem na twarzy po wspaniałym dniu spędzonym z rodzicami - takie chwile są niezapomniane!

asport


A cały proces zakupu rolek będzie tym bardziej przyjemny, że w Asport faktycznie jest w czym wybierać. Każdy w rodzinie wypatrzy wśród modeli najlepszych skatingowych marek (Rollerblade, Tempish, K2, Roces, Powerslide, Spokey, Axer, Nils, NikeBauer) te, na widok których oczy się mu zaświecą, a nogi będą same rwać się do jazdy. I to bez względu na preferencje pod względem stylu jazdy czy designu! Oczywiście nie brakuje promocyjnych cen i atrakcyjnych rabatów.

Oferta sklepu skatingowego Asport to m.in.:

  • Skating dla dzieci: rolki regulowane, z wymienną płozą, rolko-wrotki, wrotki.
  • Skating dla wszystkich dorosłych i młodzieży: rolki do jazdy rekreacyjnej, fitness.
  • Skating dla poszukujących nowych wrażeń: rolki agresywne, freestyle, hokejowe, szybkościowe.
  • Inne sportowe propozycje: szeroki wybór deskorolek, sprzętu i akcesoriów do sportów wodnych, drobny fitness.


Pamiętaj, że rolki to nie wszystko!By czerpać pełną radość z jazdy na rolkach - nie można zapomnieć o akcesoriach dodatkowych. Rzecz jasna w sklepie sportowym Asport i tych nie brakuje! Kaski, ochraniacze, zestawy, pokrowce na rolki, odblaski - asortyment obfituje w produkty stworzone specjalnie z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie w trakcie skatingowej aktywności.

asport


Gdzie jeździć?No pewnie, że mamy w Czechowicach gdzie jeździć - są skateparki, bezpieczne trasy pokryte asfaltem czy też zapora w Goczałkowicach. Pobliskie Bielsko obfituje w ścieżki rowerowe. Zatem zamiast się wymawiać, że nie ma gdzie śmigać na rolkach - lepiej już organizuj czas na aktywne spędzanie czasu z całą rodziną. Oczywiście wcześniej zaglądając do sklepu sportowego Asport (www.asport.com.pl/kontakt), by wyposażyć się w potrzebny sprzęt.

Lokalizacja sklepu: Kozy, ul. Tęczowa 2b

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 13.00


Sklep Sportowy ASPORT

43-340 Kozy
ul. Tęczowa 2b

tel. 801000761
tel. 338219149

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Asport" podaj