Wiadomości

  • 9 maja 2016
  • wyświetleń: 6617

Obchody Dnia Strażaka w OSP Bestwina i OSP Dziedzice - zdjęcia

W sobotę, 7 maja jednostki OSP Bestwina oraz OSP Dziedzice obchodziły Święto św. Floriana. O bardzo uroczystym charakterze naszego święta mogą świadczyć wydarzenia, które miały miejsce.

Obchody Dnia Strażaka w OSP Dziedzice - 7.05.2016 · fot. OSP Dziedzice


Strażacy z OSP Dziedzice na początek udali się do dziedzickiego kościoła. Po mszy świętej poświęcono nabyty w listopadzie samochód pożarniczy Renault Midliner M210. Następnie druhny i druhowie zostali nagrodzeni medalami i odznaczeniami. Podniosłym wydarzeniem tego dnia było ślubowanie na sztandar jednostki członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Dziedzice. Na zakończenie strażacy i zaproszeni goście udali się na dużą salę w remizie, gdzie oficjalnie oddano ją do użytku po 11-tygodniowym gruntownym remoncie.

Wyremontowana salka w OSP Dziedzice · fot. OSP Dziedzice


Tego samego dnia święto swoje uczcili także strażacy z Bestwiny. Podczas uroczystości, które miały miejsce w Bestwince, odznaczeni zostali członkowie jednostek OSP, którzy szczególnie zasłużyli się dla pożarnictwa.

Obchody Dnia Strażaka w OSP Bestwina - 7.05.2016 · fot. Sławomir Lewczak

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Dziedzice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSP Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Dziedzice" podaj