Wiadomości

  • 9 maja 2016
  • wyświetleń: 8326

Tester-Bis: industrialne lampy loftowe i lampy prowansalskie

Artykuł sponsorowany:

Nowa kolekcja lamp to pomysły Tester-Bis na pomieszczenia industrialne oraz urządzone w stylu prowansalskim. Zapraszamy do naszej wzorcowni w Pszczynie oraz sklepu internetowego!

Tester-Bis: lampy loftowe


Pszczyńska Wzorcownia firmy P.P.H.U. Tester Bis s.c. mieszcząca się przy ul. Bramkowej 3 (naprzeciw Muzeum Zamkowego w Pszczynie) oferuje nowoczesne oświetlenie w stylu industrialnym. Projektując je zależało nam, aby nadało ono pomieszczeniom wyjątkowej wyrazistości oraz niezwykłego charakteru, a jednocześnie były doskonałym uzupełnieniem wystroju.

Tester-Bis: lampy industrialne
Lampa industrialna Hannibal


Tester-Bis: lampy industrialne


Dla Klientów, którzy preferują klasyczne formy, przygotowaliśmy szeroką ofertę pięknych lamp prowansalskich. Przy ulicy Bramkowej 3 w Pszczynie można teraz zobaczyć nie tylko najnowsze nasze propozycje, ale także starsze modele lamp prowansalskich w nowej wersji z ładnie szlifowanymi kryształami. We wzorcowni zobaczą Państwo ponadto: nowe modele abażurów, szkieł ręcznie dekorowanych i lamp kryształowych

Tester-Bis: lampy prowansalskie


Wzorcownia przy ul. Bramkowej 3 w Pszczynie to nie tylko lampy. Wspólnie z dobrymi architektami pomagamy w projektowaniu oświetlenia na potrzeby firm, instytucji oraz domów prywatnych. Tak samo pomożemy w doborze lamp do pomieszczeń, jak i również w zakresie oświetlenia zewnętrznego.

Tester-Bis: lampy prowansalskie


Mamy również propozycję dla klientów indywidualnych spoza Pszczyny. Zainteresowanych zapraszamy na stronę http://www.testerbis.com.pl Lampy naszej produkcji można teraz nabyć w autoryzowanym sklepie internetowym http://www.krainalamp.com

Tester-Bis


---

P.P.H.U. Tester Bis s.c.
ul. Bramkowa 3
43-200 Pszczyna
Tel. 32 214-32-39
http://www.testerbis.com.pl