czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 maja 2016
  • wyświetleń: 4958

Nowość - podświetlane kule LED idealne do ogrodu

Artykuł sponsorowany:

Urządzasz ogród i szukasz nowych dekoracji? Teraz hitem są podświetlane kule LED, które świetnie się prezentują, ale przede wszystkim spełniają rolę oświetlenia w ogrodzie. Mogą więc zastąpić tradycyjne lampy ogrodowe.

Podświetlane kule LED · fot. STEIN-METAL


Kule występują w różnych w wymiarach. Stałe podłączenie do prądu czyni je praktycznie bezobsługowym elementem dekoracji. Kule gdy nie świecą, mają jednolitą, estetyczną powierzchnię.

święcące kule led
fot. Stein Metal


Kule podświetlane LED są bardzo poszukiwanymi elementami świetlnymi do dekoracji ogrodów, ale doskonale nadają się również do zdobienia wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon czy taras.

Kule podświetlane LED można nabyć w sklepie internetowym led.gliwice.pl lub w sklepie stacjonarnym w Gierałtowicach koło Gliwic. W sklepie kupimy także ledowe żarówki, naświetlacze, lampy uliczne, taśmy i węże, świetlówki T8 oraz świecące donice LED.

Świecące donice LED


Sklep stacjonarny znajduje się w Gierałtowicach, przy ul. Korfantego 23A. Czynny jest w dni robocze od 8:00 do 16:00. Pełna oferta na stronie led.gliwice.pl.