czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2016
  • wyświetleń: 6311

Małgorzata Hebda wicemistrzynią Polski w tenisie stołowym!

Sensacyjny sukces młodych tenisistów stołowych MKS Czechowice- Dziedzice. Małgorzata Hebda została wicemistrzynią Polski w tenisie stołowym!

Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym - 4-5.06.2016 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice


W dniach 4-5 czerwca w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym w kategorii żaków, z udziałem 128 zawodników wyłonionych z eliminacji wojewódzkich. Ogromny sukces odniosła zawodniczka MKS Czechowice-Dziedzice - Małgorzata Hebda - zdobywając srebrny medal. Małgosia sensacyjnie pokonała w półfinale 3:0 zawodniczkę rozstawioną z numerem 1 - Zuzannę Wielgos (36 wygranych meczów z rzędu w zawodach Grand Prix Polski).

Brązowy medal w grze deblowej zdobył Michał Gawlas (MKS) w parze z Mateuszem Zalewskim (Serock, woj. mazowieckie), a w singlu Michał ukończył turniej na wysokiej 5. pozycji. Oboje byli również najlepszymi reprezentantami województwa śląskiego.

- Korzystając z okazji, chcemy jako klub mocno podziękować wszystkim, którzy nam pomogli i nas wspierali: władzom miasta, partnerom i sponsorom, rodzicom wszystkich naszych zawodników, dyrektorom szkół SP 3 w Ligocie i SP 1 w Ligocie, nauczycielom i ciągle rosnącej grupie sympatyków tenisa stołowego w naszej gminie - Tomasz Szary.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.