czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1234

Podsumowanie XVII Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych

W Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej odbyło się podsumowanie XVII Powiatowych Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2016.

Reklama

Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych SAGA
Podsumowanie XVII Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA · fot. Powiat Bielski


Przewodnicząca komisji oceniających w kategorii zespołów tanecznych, muzycznych i teatralnych - Halina Kubisz-Muła, podsumowała osiągnięcia uczestników SAGI we wszystkich trzech kategoriach, przekazując równocześnie wskazówki jurorów do pracy na kolejny rok.

Nagrody laureatom XVII Powiatowych Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA ‘2016 wręczali: Członkowie Zarządu Powiatu w Bielsku-Białej: Katarzyna Adamiec oraz Stanisław Pięta; radni Rady Powiatu: Barbara Adamska - przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sztuki, Janina Janica-Piechota i Adam Handzlik.

Oprawę artystyczną podsumowania, wykonali laureaci I miejsc: w kategorii zespołów wokalnych - Zespół Wokalny "Włóczykije" z Fundacji Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych "Włóczykije" w Kozach oraz z kategorii zespołów teatralnych - grupa teatralna "Invento" ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach, która zaprezentowała sztukę pt. "Zapach sceny".

aka / czecho.pl
źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.