czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 lipca 2016
  • wyświetleń: 4240

Gmina sprzedaje kolejne działki. Przetargi w sierpniu i wrzesniu

Gmina Czechowice-Dziedzice wystawiła na sprzedaż niezabudowane nieruchomości przy ulicy Świerkowickiej oraz przy ulicy Kostki-Napierskiego

Reklama

Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłasza ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych oznaczonych numerami działek 5615 i 5616, stanowiących własność Gminy Czechowice-Dziedzice, położonych w Czechowicach-Dziedzicach przy ul Świerkowickiej oraz na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem działki 2755/83, stanowiącej własność Gminy Czechowice-Dziedzice, położonej w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Kostki-Napierskiego.

Działki przy ulicy Świerkowickiej położone są głównie w terenach produkcyjno usługowo-handlowych, a ponadto w niewielkiej części w terenach zieleni nieurządzonej o znaczeniu ekologicznym, lasów niepaństwowych, dróg i ulic publicznych klasy D. Z kolei działka przy ulicy Kostki-Napieralskiego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w oparciu o decyzję o ustaleniu warunków zabudowy.

Przetargi odbędą się w sierpniu i wrześniu br., mogą brać w nich udział osoby fizyczne lub prawne, które wpłacą we właściwym terminie określone w danym ogłoszeniu wadium.

Więcej informacji o działkach przeznaczonych na sprzedaż można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.