czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 lipca 2016
  • wyświetleń: 8173

W Czechowicach-Dziedzicach otwarto lokalną palarnię kawy Proper

Artykuł sponsorowany:

Proper lokalna palarnia kawy to nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Czechowic-Dziedzic które jest efektem wieloletniej pasji do kawy. W budynku przy ul. Barlickiego 30A (klub Chemik) na bieżąco wypalana jest kawa z kilkunastu regionów świata tak by klient mógł otrzymać jak najświeższy i jakościowo najlepszy produkt.

Reklama

Proper lokalna palarnia kawy - Czechowice-Dziedzice, Barlickiego 30A


Pracujemy na ręcznie sterowanym piecu o niewielkim wsadzie, dzięki temu produkujemy świeżo paloną kawę o wyjątkowym smaku, na niewielką skalę - zachęcamy do odwiedzin osobistych, jest możliwość oglądnięcia pieca jak i skosztowania naszej kawy na miejscu.

Nazwa naszej palarni nawiązuje do angielskiego słowa "proper" - właściwy. Kawy z poszczególnych regionów świata wypalamy we właściwy dla niej sposób, staramy się również przekazywać wiedzę właściwą m.in.do zaparzania kawy na przeróżne sposoby.

Zachęcamy do licznych odwiedzin, degustacji naszych kaw, udanych zakupów jak i przekazywania nabytych doświadczeń w świat gdyż naszym celem jest rozpowszechnianie kultury picia kawy świeżo palonej -produktu naturalnego, zdrowego, najwyższej jakości.

Dla osób zainteresowanych przeglądem, naprawą, regeneracją ekspresów do kawy - otworzyliśmy także punkt naprawy.

Serdecznie zachęcamy również do odwiedzin naszej strony internetowej www.palarniaproper.pl gdzie oprócz kaw znaleźć można oryginalne zaparzacze,młynki i akcesoria.

Palarnia kawy Proper

Czechowice-Dziedzice
ul. Barlickiego 30A (Klub Chemik)
www.palarniaproper.pl
Fb fan page: www.facebook.com/palarniaproper