czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 marca 2006
  • wyświetleń: 2148

Modna fryzura w salonie TITOS

Artykuł sponsorowany:

Już za miesiąc wiosna w kalendarzu, miejmy nadzieję, że za oknem również. Wiadomo, że jak wiosna to i większy apetyt na życie, ochota na zmiany i metamorfozy. Takie korzystne i bezbolesne zmiany możemy przeprowadzić w Salonie Fryzjerskim, Gabinecie Paznokci i Makijażu TITOS

Modna fryzura w salonie TITOS


Co salon oferuje... Modne i profesjonalne cięcia na głowie, krótko mówiąc strzyżenie zarówno dla Pań i Panów, baleyage, przedłużanie włosów oraz stylizacja. Efektem niech będzie wiosna nie tylko w sercu, ale i na głowie.

W salonie znajdziemy również gabinet paznokci i makijażu. Panie mogą liczyć na profesjonalny makijaż na każdą okazję. W usługach także henna i regulacja. Jak się okazuje w salonie prawdziwe cuda można również zrobić z paznokciami. Wykonywane są paznokcie akrylowe i żelowe, regeneracja naturalnej płytki paznokcia. W ofercie znajduje się też trójwymiarowe zdobienie paznokci oraz wtapianie ozdób.

Salon TITOS czynny jest od wtorku do piątku w godzinach: 9.00–17.00, w soboty od godziny 9.00 do 14.00. Znajduje się w Czechowicah-Dziedzich. przy ulicy Niepodległości 12 (nad supermarketem Plus).

A.O. / czecho.pl

----------------------

Salon Fryzjerski TITOS
Czechowice-Dziedzice, ul. Niepodległości 12
tel. 032 215-25-73

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.