czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 lipca 2016
  • wyświetleń: 2582

Tymczasowa organizacja ruchu na ulicy Górniczej podczas remontu

Zgodnie z uzyskaną informacją od firmy Drogród, prowadzącej remont odcinka jezdni prawej ul. Górniczej od ul. Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach, w dniu 13 lipca (środa) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Zamknięta całkowicie dla ruchu zostanie remontowana wschodnia jezdnia ul. Górniczej, biegnąca z kopalni wzdłuż torów kolejowych, a ruch skierowany zostanie na jezdnię zachodnią, na której w czasie trwania remontu będzie prowadzony ruch dwukierunkowy.

W trakcie obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu prosimy o ostrożną jazdę z uwagi na fakt, iż ul. Górniczą poruszają się pojazdy komunikacji miejskiej oraz pojazdy ciężarowe.

Jednocześnie informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami remontowymi na ul. Górniczej, Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji od dnia 13.07.2016r. umożliwi przejazd pojazdom osobowym w godz. 6.00-21.00 przez teren lotniska (wjazd i wyjazd od strony PG Silesia i Firmy Francuz Jan Francuz oraz nowo powstałej drogi ul. Nad Białką łączącą się z ul. Węglową) co umożliwi ominięcie ul. Górniczej.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.