Wiadomości

  • 30 lipca 2016
  • 3 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 12477

Wolontariuszka z Czechowic-Dziedzic będzie pomagać na Igrzyskach w Rio

Przed kilkunastoma dniami 19-letnia mieszkanka Czechowic-Dziedzic Weronika Paszek udała się do Brazylii, gdzie jako wolontariuszka będzie pracować przy Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Jej relację może na bieżąco śledzić na facebooku.

Weronika Paszek w Rio de Janeiro - 07.2016 · fot. facebook.com/WiwiOnTour/


Igrzyska stratują 5 sierpnia i potrwają ponad dwa tygodnie. W tym czasie na brazylijskich arenach będzie można zobaczyć najwspanialszych sportowców świata rywalizujących o olimpijskie medale. Powodzenie imprezy nie byłoby możliwe, gdyby nie organizacja, w którą włączyła się mieszkanka naszego miasta - 19-letnia Weronika Paszek.

Weronika od zawsze interesowała się sportem, a w dzieciństwie trenowała kajakarstwo. Już wtedy marzyła, aby kiedyś pojechać na olimpiadę. Z biegiem lat jej priorytety się zmieniły, jednak, nawet kiedy przestała trenować wyczynowo, cały czas miała w głowie udział w olimpiadzie. Kiedy obejrzała igrzyska w Soczi w 2014 postanowiła, ze w kolejnych chciałaby uczestniczyć w kolejnych osobiście. To marzenie zamieniło się w cel i po wielu miesiącach starań zostało urzeczywistnione.

Czechowiczanka na Facebooku założył specjalny profil, gdzie można śledzić jej działania w Rio. Zachęcamy do odwiedzania: https://www.facebook.com/WiwiOnTour/

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.