czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2245

Aktywny lipiec dzieci i młodzieży ze świetlicy "Zatoka" - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj

Wakacje dla uczniów to czas zabawy, relaksu i odpoczynku od codziennych szkolnych trosk. I taki właśnie był świetlicowy lipiec w "Zatoce" - radosny, pełen nowych znajomości, wrażeń i niespodzianek.

Lipiec w "Zatoce" · fot. Świetlica dla dzieci i młodzieży w Czechowicach-Dziedzicach


W pierwszej połowie miesiąca popisaliśmy się akrobacjami w Parku Trampolin oraz na naszym kąpielisku, uczestniczyliśmy w warsztatach przyrządzania pizzy, w zajęciach plastycznych w budynku i parku inspirowanych światem podwodnym, byliśmy w krakowskim ZOO - informują wychowawcy Świetlicy dla dzieci i młodzieży "Zatoka".

Dalsza część wakacji dorównała pierwszej. Każdy kolejny dzień stawiał przed nami nowe wyzwania: park linowy, tor saneczkowy oraz zjeżdżalnia pontonowa na górze "Żar" przyprawiały momentami o drżenie serca (dzieci, jak również kadrę), a dzień spędzony w Energylandii w Zatorze - o prawdziwy zawrót głowy.

- Korzystaliśmy również z lokalnych możliwości atrakcyjnego spędzania czasu - seansów kinowych w MDK, gry w kręgle oraz zabawy w figloparku w Starej Kablowni czy kąpieli na basenie "Wodnik". Nie straszne nam też były pochmurne i deszczowe dni - zorganizowaliśmy w budynku dzień piracki, cudowną przebieraną sesję zdjęciową i zajęcia z rękodzieła z zaprzyjaźnioną panią Jolą oraz zajęcia z udzielania I pomocy z również zaprzyjaźnioną panią Agnieszką. Ostatnie dni wykorzystaliśmy na co miesięczny sklepik oraz pożegnanie z wręczeniem drobnych upominków. Mamy Michała i Pawła oraz Ani i Maćka upiekły nam pyszne ciasto i babeczki, aby osłodzić nam ostatni wspólny dzień. Mamy nadzieję, że zarówno nasi, regularnie uczęszczający wychowankowie, jak i dzieci "wakacyjne" miło i ciekawie spędziły ten czas. Wszystkim dzieciakom życzymy udanego sierpniowego wypoczynku i zapraszamy 1 września na godz.14.00., aby wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny - dodają wychowawcy.

ab / czecho.pl, źródło: OPS Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj