czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2016
  • 12 września 2016
  • wyświetleń: 11116

[FOTO] 242 osoby na 28. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w Czechowicach

W niedzielę, 4 września na terenie gminy, został zorganizowany 28. Rodzinny Piknik Rowerowy. W wydarzeniu wzięły udział 242 osoby.

28. Rodzinny Piknik Rowerowy - 4.09.2016 · fot. MOSiR


Czechowicki Piknik Rowerowy to zabawa w stylu jazdy na orientację. Nie ma wspólnego startu, a każdy uczestnik startował indywidualnie z dowolnie wybranego miejsca. Zawodnicy musieli stawić się w 6 obowiązkowych punktach kontrolnych. Czas rozpoczęcia oraz sposób dotarcia do punktów zależał wyłącznie od uczestników. Dla osób, które nie znały miasta, została przygotowana sugerowana trasa przejazdu. Miejscem zakończenia imprezy był stadion w Zabrzegu. Na mecie rajdu na uczestników, oprócz przygotowanego posiłku, czekały m.in. wypieki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich "Zabrzeżanki" kawa z palarni kawy "Proper", sery owcze - oscypki, wata cukrowa i popcorn. Swoje precjoza wystawiła grupa rękodzieła z Miejskiego Domu Kultury.

Na dzieci czekały dmuchana zjeżdżalnia i zamek, gry i zabawy z animatorem oraz malowanie twarzy. Po przyjeździe wszystkich uczestników odbył się krótki Quiz wiedzy o Czechowicach-Dziedzicach. Duże zainteresowanie budził również pokaz kettlebell prowadzony przez trenerkę Maję Konarską. Na koniec wystąpiła Orkiestra Miejskiego Domu Kultury.

Spośród uczestników pikniku wyłoniono najmłodszego uczestnika Pikniku, który samodzielnie pokonał całą trasę - został nim Oskar Jurczyk, najstarszego uczestnika - Tadeusz Morawiec oraz najliczniejszą rodzinę w linii prostej - okazała się nią rodzina Jurczyk.

BM / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.