Wiadomości

  • 17 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4585

Mieszkanka osiedla Północ odpowie za znieważenie policjantów

Czechowiccy policjanci zatrzymali 32-letnią kobietę, która w czasie interwencji znieważyła stróżów prawa. Zatrzymana usłyszała już zarzuty. Za przestępstwo to grozi jej teraz do roku więzienia.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z czechowickich bloków na osiedlu Północ, doszło do sąsiedzkiej awantury. Widok umundurowanych funkcjonariuszy tylko spotęgował agresję jednej z uczestniczek sąsiedzkiej kłótni. Kobieta zachowywała się arogancko, lekceważąco i wulgarnie wobec mundurowych.

Pomimo wielokrotnych próśb o zachowanie spokoju, zwracała się do policjantów słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Sprawczyni została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszała zarzuty. O jej dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.