czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 1131

Objazd i dodatkowe kursy autobusów na święto miasta

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o. informuje, że w dniach 27-28 sierpnia w związku z obchodami 42. Dni Czechowic-Dziedzic wprowadzony zostaje objazd na ul. Legionów, od ul. Łukowej do ul. Niepodległości wyłącznie w kierunku centrum miasta.

Wyznaczona zostaje trasa objazdu dla autobusów linii nr 1, 3 i VII ulicami: Legionów, Łukową, Łukasiewicza, Prusa, Niepodległości z pominięciem przystanku Legionów/Niepodległości/MOSiR w kierunku Silesii, odcinek ul. Legionów od ul. Łukasiewicza do ul. Łukowej oraz ul. Łukowa zostają udostępnione wyłącznie dla autobusów komunikacji miejskiej, obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu. Trasa przejazdu w kierunku Czechowice-Dziedzice Południowe, Bielsko-Biała nie ulega zmianie, jednakże mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Po zakończeniu Dni Czechowic-Dziedzic można skorzystać z dodatkowych oraz regularnych połączeń autobusowych Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o.

27 SIERPNIA 2016 R. (SOBOTA)

Kierunek Czechowice Górne przez Świerkowice.
- dodatkowy kurs o godz. 23:20 z przystanku Legionów/Kopernika Gliksmanka.
Kierunek Czechowice-Dziedzice Silesia
- dodatkowy kurs o godz.23:20 z przystanku Legionów/Niepodległości MOSiR.
Kierunek Bronów: przez Zabrzeg, Miliardowice, Bronów, Ligotę.
- dodatkowy kurs o godz. 23:20 z przystanku Legionów/Mazańcowicka Lontex.

28 SIERPNIA 2016 R. (NIEDZIELA)

Kierunek Czechowice Górne, Świerkowice:
- dodatkowy kurs ok. godz. 23:10 z przystanku Legionów/Kopernika Gliksmanka, regularny kurs linii nr 3, o godz. 22:28 z przystanku Łukasiewicza/Gimnazjum-3
Kierunek Czechowice-Dziedzice Silesia:
- dodatkowy kurs ok. 23:10 z przystanku Legionów/Niepodległości MOSIR, regularny kurs linii VII realizowany objazdem z przystanku Legionów/Kopernika Gliksmanka, godz. 22:32
Kierunek Bronów: Zabrzeg, Ligota:
- dodatkowy kurs kierunek Zabrzeg, Ligota, Bronów ok. godz. 23:10 z przystanku Legionów/Mazańcowicka Lontex ulicą Legionów.
- regularny kurs linii 6 z przystanku Legionów/Mazańcowicka Lontex, godz. 22:39 regularny kurs linii nr 1 realizowany objazdem z przystanku Legionów/Kopernika Gliksmanka godz. 22:15

Na wszystkich kursach autobusów Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o. obowiązują bilety zgodnie z cennikiem!

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.