czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2016
  • wyświetleń: 5555

Nagrody Burmistrza za sportowe osiągnięcia - galeria zdjęć

W czwartek 1 września odbyło się uroczyste wręczenie nagród pieniężnych Burmistrza Czechowic-Dziedzic dla zawodników reprezentujących naszą gminę, osiągających wysokie wyniki sportowe. Spotkanie w gabinecie Burmistrza Mariana Błachuta upłynęło w wyjątkowo serdecznej atmosferze.

Nagrody Burmistrza za sportowe osiągnięcia - 01.09.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Nagrody burmistrza otrzymują nie tylko sportowcy, ale również trenerzy szkolący naszych zawodników, osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie.

Nagrody reprezentującym Gminę Czechowice-Dziedzice sportowcom oraz trenerom wręczali: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek, Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Alicja Ogiegło.

Gratulując sportowcom sukcesów, Burmistrz Marian Błachut zachęcał wszystkich nagrodzonych do dalszej wytężonej pracy oraz wytrwałości. Słowa uznania i gratulacji ze strony gospodarza Gminy Czechowice-Dziedzice, popłynęły również w kierunku rodziców sportowców, którzy na co dzień ich wspierają i motywują oraz poświęcających im swój czas trenerów i działaczy sportowych.

Ze względu na kameralny charakter spotkania, odbywającego się w gabinecie burmistrza, był czas na rozmowę z każdym z nagrodzonych. Sportowcy opowiedzieli o swoich ostatnich sukcesach oraz o ambitnych planach na przyszłość. Rozmawiano też o ogólnej kondycji polskiego sportu oraz tym, jakie działania może jeszcze podjąć gmina, by pomóc sportowcom i ich trenerom w dalszym realizowaniu swoich pasji oraz osiąganiu coraz lepszych wyników.

Nagrody Burmistrza w sporcie:

Klub Sportowy Judo Czechowice-Dziedzice
  • Trener Bogusław Tyl - za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe,


Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "LUKS" Zabrzeg
Zawodnicy:
  • Bartosz Jarczok - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I miejsce, Mistrzostwa Polski Juniorów w biegach przełajowych - II miejsce,
  • Rafał Pająk - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II miejsce,


Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych "START"
  • Damian Kulig- Otwarte Mistrzostwa Słowacji - Regionalny Puchar Europy 2016 w Podnoszeniu Ciężarów (wyciskanie sztangi leżąc) - złoty medal, XLIII Indywidualne Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów Osób Niepełnosprawnych - złoty medal.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.