Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2016
  • 19 września 2016
  • wyświetleń: 11262

Paweł Nastula poprowadził trening w Czechowicach-Dziedziach - zdjęcia

Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata oraz Mistrz Europy w judo Paweł Nastula odwiedził Czechowice-Dziedzice. Do spotkania ze znanym i lubianym sportowcem, ostatnio próbującym sił również w MMA, doszło w sobotę 17 września.

Paweł Nastula Czechowicach-Dziedzicach - 17.09.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Paweł Nastula przyjechał do Czechowic-Dziedzic na zaproszenie Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice oraz właściciela firmy "Delteks" Marka Szelesta. Trening poprowadzony przez mistrza dla młodych judoków z Klubu Sportowego Judo w Czechowicach-Dziedzicach miał się pierwotnie odbyć na placu Jana Pawła II, jednak ze względu na deszczową aurę, został przeniesiony do sali judo czechowickiego MOSiR-u.

Impreza miała na celu popularyzację judo wśród dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Wypełniona rodzinami zawodników oraz sympatykami judo sala MOSiR dosłownie pękała w szwach.

Po krótkim powitaniu mistrza odbył się pokaz umiejętności przygotowany przez najmłodszych zawodników czechowickiego Klubu Sportowego Judo. Następnie Paweł Nastula osobiście poprowadził, trwający blisko godzinę, trening naszych zawodników. Nasi judocy mieli więc niepowtarzalną okazję, by trenować pod okiem samego Mistrza Olimpijskiego, wysłuchać jego rad i wskazówek.

Przy okazji spotkania z Pawłem Nastulą specjalna nagrodę otrzymała Izabella Socha, odnosząca w tej chwili duże sukcesy, utytułowana zawodniczka czechowickiego Klubu Sportowego Judo. W ostatnim czasie Iza Socha zdobyła brąz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych i dwukrotnie zwyciężyła w zawodach zaliczanych do Pucharu Polski Juniorek Młodszych.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.