Reklama

Wiadomości

  • 16 września 2016
  • 30 września 2016
  • wyświetleń: 14204

Mieszkańcy Czechowic i Kaniowa w finale konkursu Mister Polski 2016

W sobotę, 10 września w rzeszowskim Klubie LUKR odbył się półfinał konkursu Mister Polski 2016 - wzięło w nim udział 22 półfinalistów wybranych wcześniej w castingu w Warszawie. Wśród nich był mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, Łukasz Rzepczyński, a także dwóch mieszkańców Kaniowa: Patryk Ciućka i Karol Drużbański.

Łukasz Rzepczyński
Łukasz Rzepczyński, Mister Beskidów 2016 · fot. http://mister.wsi.edu.pl/


Podczas Gali wyłoniono 14 finalistów, którzy wezmą udział w Wielkim Finale zaplanowanym na 6 listopada w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. W oczach Jury w Rzeszowie uznanie zyskał Patryk Ciućka, który wraz z Łukaszem Rzepczyńskim znalazł się w finałowej 14.

Patryk Ciućka
Patryk Ciućka, Mister Foto 2016 · fot. http://mister.wsi.edu.pl/


Historia wyboru Najprzystojniejszego Polaka sięga 1990 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, a konkurs cieszy się coraz większą popularnością. Ścieżka kariery Mister Polski rozpoczyna się od zgłoszenia kandydata. Następnie zaproszeni na casting Panowie przechodzą pierwszą selekcję. Zgrupowanie półfinałowe to pierwsze przygotowania, podczas których wybierani są ci, którzy będą walczyć o tytuł Mistera Polski w finałowej gali.

Karol Drużbański
Karol Drużbański, III V-ce Mister Beskidów 2016 · fot. http://mister.wsi.edu.pl/


Patryk, Karol i Łukasz reprezentują Agencję Grabowska Models.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.