Reklama

Wiadomości

  • 30 września 2016
  • wyświetleń: 14930

Pożar budynku jednorodzinnego w Kaniowie - zdjęcia

W środę, 28 września około godziny 22.0 w domu jednorodzinnym w Kaniowie wybuchł pożar. Ogień uszkodził drewnianą przybudówkę, dach, pokój oraz samochód. Na miejsce zadysponowano 16 zastępów straży pożarnej OSP oraz PSP.

Pożar budynku jednorodzinnego w Kaniowie - 28.09.2016 · fot. www.facebook.com/OSP-Czechowice-w-Czechowicach-Dziedzicach


Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych jednostek stwierdzono, że pożarem jest objęta cała przybudówka drewniana, służąca jako część relaksacyjna (ogród zimowy), część dachu garażu oraz pokój w budynku mieszkalnym znajdujący się najbliżej przybudówki.

W pierwszej fazie działania, strażacy podali dwa prądy wody na budynek mieszkalny i budynek pobliskiej cukierni. Następnie przystąpiono do podawania wody do wnętrza budynku oraz garażu, w którym palił się samochód.

Pożar budynku jednorodzinnego w Kaniowie - 28.09.2016 · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Wstępne informacje zebrane od mieszkańców wykluczyły obecność osób w budynku, jednakże rota przeszukała wszystkie piętra w celu ich potwierdzenia. Dalsze działania polegały na dogaszaniu pożaru oraz jego zarzewi i rozbiórce niektórych elementów konstrukcyjnych. Działania zakończyły się ok. godziny 6.00.

BM / czecho.pl

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.