czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2006
  • wyświetleń: 2306

Prezentacja Przedszkola nr 11

Marzec to okres, kiedy w przedszkolach rozpoczęły się zapisy na nowy rok szkolny 2006/2007 do wszystkich przedszkoli w Czechowicach. Także rodzice, jeśli nosicie się z zamiarem posłania swoich pociech do przedszkola należałoby pomyśleć już o jego wyborze i zapisaniu malucha. Poniżej prezentacja jednego z przedszkoli.

A.O. / czecho.pl

------------------

Tym razem na łamach portalu prezentuje się Przedszkole Publiczne nr 11 w Czechowicach znajdujące się przy ul. Młyńskiej 6 (obok hurtowni „Cyroń”).

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 5.30 do 16.30. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 – 6 lat. W przedszkolu funkcjonują cztery oddziały, w tym jeden integracyjny. Każda grupa posiada swoją salę zajęć. Dysponujemy też bogato wyposażoną (suchy basen, tunele, kącik teatralny) salą gimnastyczną. Gdy pogoda na to pozwala, dużo czasu spędzamy w ogrodzie, w którym znajdują się piaskownice oraz urządzenia zachęcające do zabaw ruchowych.

Co daje przedszkole?

Poprzez uczestnictwo w różnorodnych zajęciach, już najmłodsze dziecko zdobywa doświadczenia i sprawności, poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Kształtuje postawy społeczne, hartuje się emocjonalnie. To wszystko ma pozytywny wpływ na późniejsze podjęcie nauki w szkole.

Zapraszamy na naszą stronę przedszkola: www.pp11.czechowice.net class=dodaj target=_blank>www.pp11.czechowice.net Szczegółowe informacje pod numerem telofonu: 032/ 215 27 65.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.