Wiadomości

  • 9 października 2016
  • wyświetleń: 2750

ZSTiL: staże dla uczniów i absolwentów na Wyspach Brytyjskich

W ZSTiL w Czechowicach-Dziedzicach rusza projekt "Efficient Travels -Efektywne podróże - tworzenie europejskich ścieżek kariery". W projekcie zaplanowane są wyjazdy na dwutygodniowe staże do Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Projekt dotyczy staży zagranicznych dla uczniów i absolwentów klas technikum hotelarskiego, informatycznego, logistycznego i usług żywienia, realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego". W projekcie zaplanowane są wyjazdy na dwutygodniowe staże w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Koordynatorkami projektu są Marzena Białek i Barbara Adamaszek. Uczniowie i absolwenci mogą zgłaszać swój udział w projekcie do 26 października. Regulamin rekrutacji na stronie szkoły.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.