czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2016
  • wyświetleń: 11883

Zabójstwo w Komorowicach? Odnaleziono zwłoki 48-latka

Dziś w godzinach przedpołudniowych przy ulicy Katowickiej w Komorowicach Śląskich odnaleziono zwłoki 48-letniego właściciela prywatnej posesji.

zabójstwo w komorowicach
Policjanci ustalają okoliczności śmierci 48-latka · fot. bielsko.info


Policjanci z Bielska-Białej ustalają szczegółowe okoliczności śmierci 48 latka, właściciela prywatnego domu przy ulicy Katowickiej w Bielsku-Białej. - Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Jest również lekarz patolog. Sprawdzane są okoliczności w jakich doszło do śmierci mężczyzny - informuje nadkomisarz Elwira Jurasz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Śmierć mężczyzny może być powiązana z kradzieżą samochodu marki Dacia, który do niego należał. Auto zostało odnalezione w zagajniku przy ulicy Wodnej w Bielsku-Białej. - Również badamy okoliczności i związek kradzieży tego samochodu ze wyjaśnieniem okoliczności śmierci 48-letniego mężczyzny - dodaje nadkomisarz Elwira Jurasz. - Aby czynności były skuteczne, nie zdradzamy więcej szczegółów - kończy oficer prasowy policji.

zabójstwo
Dacia odnaleziona przy ulicy Wodnej · fot. bielsko.info

ab, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.