czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2016
  • 24 października 2016
  • wyświetleń: 10726

Wielki Charytatywny Maraton Fitness - zdjęcia i wideo

W czwartek, 20 października "Pociąg do Stacji Forma" autorski projekt Elżbiety Zarębskiej zatrzymał się na swojej kolejnej stacji "Wielki Charytatywny Maraton Fitness", który odbył się w Gimnazjum Publicznym nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Wielki Charytatywny Maraton Fitness - 20.10.2016 · fot. Elżbieta Zarębska


Tym razem mieszkańcy naszego miasta wsiedli do "Pociągu do Stacji Forma", aby pomagać, bowiem celem Maratonu była pomoc Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach.

Na zaproszenie Elżbiety Zarębskiej gośćmi specjalnymi byli: Akademia Tańca "D Way of Life", Enjoy Fitness, Eko Park w Dechę, Zoolandia oraz uczennice klas 4-6 Szkoły Podstawowej nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach, które z panią mgr Katarzyną Czylok zaprezentowały pokaz Piramid Wieloosobowych.Honorowy Patronat nad imprezą objął burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, organizatorem Maratonu była Elżbieta Zarębska, współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach,

- Po raz pierwszy organizowałam imprezę w której udział mogli wziąć zarówno dorośli jak i dzieci, tym bardziej dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w pomoc, pomogli mi zdobyć nowe doświadczenia i udzielili nam wsparcia - mówiła Elżbieta Zarębska. - Specjalne podziękowania kieruję do wszystkich ćwiczących i bawiących się razem z nami, do Wolontariatu ze Śląskiego Hospicjum dla Dzieci w Tychach, do dyrektor Alicji Mizera za udostępnienie nam hali sportowej w GP nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach, do sponsorów imprezy: Dworek Eureka, 3 D FIT, Dobre Smaki, Kalendarium, Nutrend, Oshee, Piekarnia&Cukiernia J.J. Motyka, Cukiernia Asteria, Biuro Oriflame Czechowice-Dziedzice, Eko Park w Deche, Zoolandia, Trollandia, Fitness Park, Palarnia kawy Buena Cafe.

Wielki Charytatywny Maraton Fitness - 20.10.2016
Wielki Charytatywny Maraton Fitness - 20.10.2016 · fot. Elżbieta Zarębska

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.