czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 listopada 2016
  • wyświetleń: 3552

Młodzi biegacze z Czechowic-Dziedzic Mistrzami Śląska! Złota sztafeta SP 2

Zawodnicy SKS Olimpijczyk przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach spełnili swoje marzenie o tytule mistrzowskim. W czwartek, 3 listopada w Rudzie Śląskiej sięgnęli po tytuł Mistrzów Śląska w sztafetowych biegach przełajowych, rozgrywanych w ramach Igrzysk Szkolnego Związku Sportowego!

Nasi młodzi sportowcy jechali z nadzieją na dobry występ, bo ten zapowiadały ich dotychczasowe wyniki. Po niesamowicie pasjonującym biegu, na ostatniej zmianie, a dokładnie na ostatnich metrach przed metą, biegacze z czechowickiej dwójki okazali się być najlepsi w grupie startujących szesnastu drużyn - mistrzów swoich rejonów z całego województwa śląskiego!

Bohaterami tego dnia zostali: Dorian Letner, Dominik Legierski, Michał Wojtas, Patryk Pucka, Dominik Giziński i Jan Waliczek. Opiekunami tej drużyny i twórcami sukcesu są nauczyciele wychowania fizycznego: Dariusz Janko, Artur Włoszek i Paweł Durkalec.

W tych samych zawodach startowali również starsi koledzy naszych Mistrzów, biegacze z Gimnazjum Publicznego nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach. Podopieczni Iwony Hassny osiągnęli w swoim starcie rewelacyjne czwarte miejsce. Zważywszy, że na podium znalazły się drużyny reprezentujące szkołę sportową, o profilu lekkiej atletyki, wynik naszych biegaczy - choć wrócili bez medalu - zasługuje na szczególne wyróżnienie.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.