czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 listopada 2016
  • wyświetleń: 6149

Otwarcie odmienionego Browaru Rzemieślniczego Dziedzice Grill &Beer

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Artykuł sponsorowany:

Już w najbliższą sobotę, 19 Listopada o godzinie 17.00 otworzymy dla Was drzwi całkowicie odmienionego lokalu Browar Rzemieślniczy Dziedzice Grill&Beer przy Centrum Handlowym Stara Kablownia!

Browar Dziedzice


W tym właśnie dniu będzie można zwiedzić Browar i poznać proces warzenia piwa. O godzinie 18.00 wystąpi dla Was gwiazda polskiej sceny Stand-Up Marcin Zbigniew Wojciech.

Po ''wyczerpującym'' zwiedzaniu oraz potężnej dawce dobrego humoru, zapraszamy na degustację naszego piwa oraz potraw z nowego menu.

Serdecznie zapraszamy! Polubcie nas na Facebooku i z niecierpliwością czekajcie na nadchodzące wydarzenia.

Marcin Zbigniew Wojciech


Marcin Zbigniew Wojciech to człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Gość Browaru Dziedzice to żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa, komik, kabareciarz, stand-uper. Na scenie występuje od 10 lat. Jest członkiem grup "Poliż Stand-Up", "Stand-Up Kraków" oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM, występował w TVP2, a także Comedy Central oraz na festiwalu Top Trendy (Polsat). Więcej o artyście na stronie www.marcinwojciech.pl oraz facebooku.Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38