czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 listopada 2016
  • 23 listopada 2016
  • wyświetleń: 5086

[ZDJĘCIA] XIX Międzynarodowy Turniej Andrzejkowy w Tarokach

Międzynarodowy Andrzejkowy Turniej Taroków rozegrany został 19 listopada w Zabrzegu. W 19. edycji turnieju wzięło udział 56 zawodników z Czech i Polski.

Reklama

Międzynarodowy Andrzejkowy Turniej Taroków - 19.11.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Gośćmi turnieju byli: Nestor - inicjator Turniejów Tarokowych - Stanisław Teodor Londzin, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabrzegu - Tomasz Londzin oraz radny Krzysztof Jarczok.

Punktualnie o godz. 10.00 zawody otworzył Prezes Stowarzyszenia "Przyjazny Zabrzeg" Jacek Cieciak, życząc zawodnikom dobrej zabawy i znaczących wyników. Turniej ten zaliczany jest do punktacji Grand-Prix 2016, a wiec zdobyte w nim punkty są niezwykle cenne dla biorących w nim udział zawodników.

Pierwsze miejsce wywalczył zawodnik z Kóz Mirosław Ślosarczyk, na drugim miejscu uplasował się Stanislav Pařík z Republiki Czeskiej, zaś trzecie miejsce zajął Henryk Kozieł, również z Kóz. Najwyżej notowany mieszkaniec Zabrzega - Stanisław Benek - zajął piąte miejsce w turnieju.

Puchary, dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach wręczył Burmistrz Marian Błachut, w towarzystwie radnego Krzysztofa Jarczoka i sołtysa Andrzeja Puskarczyka.

Organizatorem Andrzejkowego Turnieju Taroków było Stowarzyszenie "Przyjazny Zabrzeg".

Do pobrania: Międzynarodowy Andrzejkowy Turniej Taroków - wyniki

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.